Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/models/item.php on line 763
wtorek, 10 grudzień 2019 06:44

Dzień Pluszowego Misia

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

     Jak co roku na całym świecie, tak również w naszej szkole obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. 25 października dzieci z zerówki oraz przedszkola Miś przyniosły ze sobą ulubione pluszaki. Podczas obchodów tego święta pod hasłem: „W krainie pluszowych misiów” dzieci wraz ze swoimi wychowawcami bawiły się w różne zabawy ruchowe związane z tym świętem, śpiewały piosenki i mówiły wierszyki o misiu. Tańców przy misiowych piosenkach nie było końca. Dzieci wykazały się również dużą zdolnością podczas malowania rysunków przedstawiających misie. Każde dziecko wymyślało imię dla swojego milusińskiego oraz opowiadało z jakiej jest bajki. Na koniec dzieci próbowały misiowego przysmaku – miodku oraz piły soczek „Kubuś”. Dzień Pluszowego Misia to zawsze wyjątkowe święto w naszej szkole, obchodzone z uśmiechem i radością.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Czytany 3096 razy